mașini

Lobbi oferă – implementează – deservește echipamente și mașini de panificație, cofetărie, bucătării și catering.

Mașinile pe care le oferim sunt fabricate și certificate în UE în conformitate cu standardele europene, ceea ce impune ca instalarea, service-ul și întreținerea în perioada de garantie a acestora să fie efectuate de tehnicieni certificați. Personalul nostru este instruit direct de producătorii pe care îi reprezentăm. Am construit o bază de service și o rețea de deservire pe teritoriul Bulgariei, României și Macedoniei.

Cuptor cu punte Sinmag SE921F

Cuptor cu punte Sinmag SE921F

Cuptor cu punte Sinmag SE941F

Cuptor cu punte Sinmag SE941F

Cuptor pentru pizza Sinmag SFP C20E

Cuptor pentru pizza Sinmag SFP C20E

Cuptor pentru pizza Sinmag SFP C36E

Cuptor pentru pizza Sinmag SFP C36E

Cuptor pentru pizza Sinmag SFP C40E

Cuptor pentru pizza Sinmag SFP C40E

Linie automata pentru pâine cu separator pentru aluat și cu cuv

Linie automata pentru pâine cu separator pentru aluat și cu cuvă Jac Automated Bread Line PRO+P17ST

Linie automata pentru pâine Jac Automated Linie de producție si

Linie automata pentru pâine Jac Automated Linie de producție simplificată LPS

Linie automată pentru producția de pâine cu separator de aluat

Linie automată pentru producția de pâine cu separator de aluat Jac Automated Bread Line PRO+P12ST

Linie automata pentru producția de pâine, cu separator de aluat

Linie automata pentru producția de pâine, cu separator de aluat Jac Automated Proline

Mașinarie pentru dospirea aluatului Jac Sourdough dospitor Trad

Mașinarie pentru dospirea aluatului Jac Sourdough dospitor Tradilevain TL105

Mașinarie pentru dospirea aluatului Jac Sourdough dospitor Trad

Mașinarie pentru dospirea aluatului Jac Sourdough dospitor Tradilevain TL220

Mașinarie pentru dospirea aluatului Jac Sourdough dospitor Trad

Mașinarie pentru dospirea aluatului Jac Sourdough dospitor Tradilevain TL40

Mixer pentru aluat cu pâlnie Gostol HOPPER FOR DOUGH LP

Mixer pentru aluat cu pâlnie Gostol HOPPER FOR DOUGH LP

Dispozitiv pentru ridicare și înclinare a vasului Gostol BOWL L

Dispozitiv pentru ridicare și înclinare a vasului Gostol BOWL LIFTING AND TILTING DEVICE DP10

Dispozitiv de ridicare și tragere a vasului Gostol DP10

Dispozitiv de ridicare și tragere a vasului Gostol DP10

Jac Moulding divider Tradiform

Jac Moulding divider Tradiform

Dispozitiv pentru ridicare și înclinare a vasului Gostol BOWL L

Dispozitiv pentru ridicare și înclinare a vasului Gostol BOWL LIFTING AND TILTING DEVICE DP1 HIGH

Divizor automată cu un capac de blocare  Jac Automatic divisor-

Divizor automată cu un capac de blocare Jac Automatic divisor-moulder Paniform

Dispozitiv pentru  ridicare și înclinare a vasului Gostol BOWL

Dispozitiv pentru ridicare și înclinare a vasului Gostol BOWL LIFTING AND TILTING DEVICE DP1 LOW

Mixer planetar digital din oțel inoxidabil Sinmag SM20LS

Mixer planetar digital din oțel inoxidabil Sinmag SM20LS

Dispozitiv pentru  ridicare și înclinare a vasului Gostol BOWL

Dispozitiv pentru ridicare și înclinare a vasului Gostol BOWL LIFTING AND TILTING DEVICE DP 1 STANDART

Malaxor cu spirală, cu ridicarea și înclinarea bolului Gostol S

Malaxor cu spirală, cu ridicarea și înclinarea bolului Gostol SPIRAL MIXER WITH BOWL AND LIFTING AND TILTING DEVICE HPM / L 100T

Malaxor cu spirală, cu ridicarea și înclinarea bolului Gostol S

Malaxor cu spirală, cu ridicarea și înclinarea bolului Gostol SPIRAL MIXER WITH BOWL AND LIFTING AND TILTING DEVICE HPM / M 100T

Malaxor cu spirală, cu ridicarea și înclinarea bolului Gostol S

Malaxor cu spirală, cu ridicarea și înclinarea bolului Gostol SPIRAL MIXER WITH BOWL AND LIFTING AND TILTING DEVICE HPM / L 75 T

Malaxor cu spirală, cu ridicarea și înclinarea bolului Gostol S

Malaxor cu spirală, cu ridicarea și înclinarea bolului Gostol SPIRAL MIXER WITH BOWL AND LIFTING AND TILTING DEVICE HPM/M 75T

Malaxor pentru aluat Gostol DOUGH MIXER DK100

Malaxor pentru aluat Gostol DOUGH MIXER DK100

Malaxor cu spirală pentru aluat cu bol detașabil Gostol SPIRAL

Malaxor cu spirală pentru aluat cu bol detașabil Gostol SPIRAL DOUGH MIXER WITH REMOVABLE BOWL SMH N150

Malaxor cu spirală pentru aluat cu bol detașabil Gostol SPIRAL

Malaxor cu spirală pentru aluat cu bol detașabil Gostol SPIRAL DOUGH MIXER WITH REMOVABLE BOWL SMH N125

Malaxor cu spirală pentru aluat cu bol detașabil Gostol SPIRAL

Malaxor cu spirală pentru aluat cu bol detașabil Gostol SPIRAL DOUGH MIXER WITH REMOVABLE BOWL SMH N100

Malaxor cu spirală pentru aluat cu bol detașabil Gostol SPIRAL

Malaxor cu spirală pentru aluat cu bol detașabil Gostol SPIRAL DOUGH MIXER WITH REMOVABLE BOWL SMH N75

Malaxor cu spirală pentru aluat Gostol SPIRAL DOUGH MIXER SMF 1

Malaxor cu spirală pentru aluat Gostol SPIRAL DOUGH MIXER SMF 100 T

Malaxor cu spirală pentru aluat Gostol SPIRAL DOUGH MIXER SMF 7

Malaxor cu spirală pentru aluat Gostol SPIRAL DOUGH MIXER SMF 75 T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 25

Malaxor cu spirală Sinmag SM 25

Malaxor cu spirală Sinmag SM 50T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 50T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 60T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 60T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 80T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 80T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 120T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 120T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 200T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 200T

Malaxor cu spirală Sinmag SM 120A

Malaxor cu spirală Sinmag SM 120A

Malaxor cu spirală Sinmag SM 200A

Malaxor cu spirală Sinmag SM 200A

Dispozitiv pentru boluri Sinmag Bowl lift BLC-80

Dispozitiv pentru boluri Sinmag Bowl lift BLC-80

Elevator pentru boluri Sinmag Bowl lift ELEVATO

Elevator pentru boluri Sinmag Bowl lift ELEVATO

Malaxor cu spirală Sinmag KM25

Malaxor cu spirală Sinmag KM25

Malaxor cu spirală Sinmag KM50T

Malaxor cu spirală Sinmag KM50T

Malaxor cu spirală Sinmag KM80T

Malaxor cu spirală Sinmag KM80T

Malaxor cu spirală Sinmag KM120T

Malaxor cu spirală Sinmag KM120T

Cuțit croissante un rând

Cuțit croissante un rând

Planifica ruta